Stypendium

Dziennik

Wolontariat

top wolontariat

JUBILEUSZ 30-LECIA 4 LO - 28-30 X 2022

top absolwenci

Teatr na Widoku

DORADZTWO ZAWODOWE

×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_BASEURL] Nie można ustalić głównego adresu URL obrazów na podstawie aktualnych ustawień konfiguracji. Proszę podać dokładny adres URL w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dzień Patrona

2019

{gallery}galeria/Dzień_Patrona{/gallery}

2021

{gallery}galeria/Dzień_Patrona/2021{/gallery}

Konkurs: Kalisz dla Ziemi

{gallery}galeria/Konkurs_Kalisz_Dla_Ziemi_2021{/gallery}

Szkoła

{gallery}galeria/Szkola{/gallery}

 

Dni Języków Obcych

{gallery}galeria/Dni_Języków_Obcych{/gallery}

 

Studniówki

{gallery}galeria/Studniówki{/gallery}         

                          

{gallery}galeria/zycie_szkoly{/gallery}                        Szkolne życie

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok