Dyżury nauczycieli

1.

Cabaj 

Katarzyna

pedagog

zgodnie z planem pracy pedagoga

2.

Czelusta

Małgorzata

wicedyrektor

po wcześniejszym uzgodnieniu tel.

3.

Czempińska

Żaneta

wtorek

11:35 – 12:20

4.

Długiewicz

Szymon

piątek

11:35 – 12:20

5.

Dolna

Joanna

piątek

10:40 – 11:25

6.

Dziedzic

Monika

wtorek

10:40 – 11:25

7.

Fietkiewicz

Edyta

poniedziałek

13:20 – 14:05

8.

Fijołek

Katarzyna

czwartek

14:00 – 15:00

9.

Głowinkowska-Olczak

Monika

wtorek

09:40 – 10:25

10.

Haładyn

Katarzyna

poniedziałek

11:45 – 12:30

11.

Janiak

Adrianna

poniedziałek

11:45 – 12:30

12.

Jarentowska

Renata

poniedziałek

13:20 – 14:05

13.

Kania

Joanna

wtorek

10:40 – 11:20

14.

Kintzi

Piotr

piątek

10:25 – 10:40

15.

Kos

Agnieszka

zwonienie

N-lka będzie dostępna od 10 XI

16.

Kotkowska

Izabela

dyrektor

po wcześniejszym uzgodnieniu tel.

17.

Kruszakin-Wągrowska

Ewa

środa

10:40 – 11:25

18.

Kucińska

Joanna

poniedziałek

09:40 – 10:25

19.

Lesień

Agnieszka

środa

13:20 – 14:05

20.

Lisiak

Ewelina

wtorek

13:20 – 14:05

21.

Matczak

Dawid

piątek

12:30 – 13:15

22.

Matczak

Ewelina

wtorek

09:40 – 10:25

23.

Matusiak

Monika

poniedziałek

09:40 – 10:25

24.

Matuszewska

Małgorzata

czwartek

08:50 – 09:35

25.

Morek-Herman

Kamila

czwartek

08:50 – 09:40

26.

Nowicka

Małgorzata

poniedziałek

14:10 – 14:55

27.

Olejnik

Violetta

czwartek

12:30 – 13:15

28.

Orczyk

Grażyna

poniedziałek

09:40 – 10:25

29.

Pasek

Aldona

środa

11:35 – 12:20

30.

Pawlaczyk

Paweł

piątek

13:15 – 14:00

31.

Pietrzak

Izabela

poniedziałek

13:20 – 14:05

32.

Piętka

Aleksandra

poniedziałek

10:40 – 11:25

33.

Pilarska

Ewa

wtorek

11:35 – 12:20

34.

Piotrowski

Przemysław

czwartek

11:35 – 12:20

35.

Porzucek

Wojciech

środa

13:20 – 14:05

36.

Przybył

Remigiusz

środa

11:45 – 12:20

37.

Pudełko

Jarosław

poniedziałek

10:40 – 11:25

38.

Sakowicz-Garsztka

Grażyna

czwartek

08:50 – 09:35

39.

Sobecka

Monika

poniedziałek

12:30 – 13:15

40.

Socha

Klaudia

środa

09:40 – 10:25

41.

Sysiak

Beata

poniedziałek

09:40 – 10:25

42.

Szczepanowska

Magdalena

czwartek

10:40 – 11:25

43.

Szymańska-Pawelec

Agnieszka

środa

11:45 – 12:30

44.

Tomaszewska

Marta

piątek

09:40 – 10:25

45.

Torz

Anna

środa

08:50 – 09:35

46.

Urbaniak

Beata

środa

11:35 – 12:20

47.

Wcisły

Leszek

piątek

09:40 – 10:25

48.

Wosik

Urszula

piątek

13:20 – 14:05

49.

Wróbel

Marcin

poniedziałek

12:30 – 13:15

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok