Dyżury nauczycieli

1.

Balcerzak

Bartłomiej

czwartek

11:30 – 12:30

2.

Cabaj

Katarzyna

wtorek

8:00 – 9:00

3.

Chrzanowska 

Ilona

wtorek

8:30 – 9:30

4.

Cichocka

Agata

psycholog

nauczyciel nieobecny

5.

Czelusta

Małgorzata

czwartek

9:35 – 10:35

6.

Czempińska

Żaneta

wtorek

8:00 – 9:00

7.

Długiewicz

Szymon

poniedziałek

8:35 – 9:35

8.

Dolna

Joanna

wtorek, czwartek

12:00 – 14:00

9.

Fijołek

Katarzyna

czwartek

15:00 – 16:00

10.

Głowinkowska-Olczak

Monika

czwartek

11:25 – 12:25

11.

Haładyn

Katarzyna

czwartek

9:45 – 10:45

12.

Janiak

Adrianna

wtorek

9:00 – 9:45

13.

Jarentowska

Renata

czwartek

10:25 – 11:25

14.

Kania

Joanna

czwartek

9:45 – 10:45

15.

Kędzierska

Daria

co drugi wtorek

począwszy od 6 września 

15:00 – 16:00

16.

Kintzi

Piotr

wtorek

10:30 – 11:30

17.

Korniewicz

Katarzyna

czwartek

12:20 – 13:20

18.

Kos

Agnieszka

środa

10:40 – 11:40

19.

Kotkowska

Izabela

piątek

11:35 – 12:20

20.

Kropińska-Adamkiewicz

Marta

wtorek

10:30 – 11:30

21.

Kruszakin-Wągrowska

Dawid

czwartek

7:50 – 8:50

22.

Kucińska

Joanna

czwartek

9:00 – 10:00

23.

Kwaśniewska

Ewa

piątek

13:20 – 14:05

24.

Lesień

Agnieszka

piątek

8:00 – 9:00

25.

Lisiak

Ewelina

środa

9:40 – 10:40

26.

Maciaszek

Małgorzata

wtorek

8:45 – 9:45

27.

Matczak

Dawid

czwartek

12:45 – 13:15

15:45 - 16.15

28.

Matczak

Ewelina

czwartek

09:40 – 10:40

29.

Matuszewska

Małgorzata

środa

7:45 – 8:45

30.

Matysiak

Agnieszka

wtorek

11:35 – 12:35

31.

Mikołajczyk

Agnieszka

czwartek

11:30 – 12:30

32.

Morek-Herman

Kamila

poniedziałek

15:50 – 16:50

33.

Nowacka

Beata

wtorek (co drugi tydzień)

 12:30 - 13:30

34.

Nowicka

Małgorzata

czwartek

10:30 – 11:30

35.

Olejnik

Violetta

poniedziałek

9:40 – 10:40

36.

Olek-Szymankiewicz

Ilona

środa

13:10 – 14:10

37.

Pasek

Aldona

wtorek

środa

13:30 – 14:00

12:30 – 13:00

38.

Pawlaczyk

Paweł

wtorek

9:40 – 10:40

39.

Pietrzak

Izabela

poniedziałek

10:40 – 11:40

40.

Piętka

Aleksandra

środa

10:25 – 11:25

41.

Piotrowski

Przemysław

piątek

8:35 – 9:35

42. Pich Sebastian  czwartek (co drugi tydzień)

14:00 - 15:00

43.

Plota

Krzysztof

czwartek

9:40 – 10:25

44.

Porzucek

Wojciech

czwartek

9:00 – 10:00

45.

Pudełko

Jarosław

piątek

10:40 – 11:25

46.

Sakowicz-Garsztka

Grażyna

środa

7:45 – 8:45

47.

Sobecka

Monika

wtorek

9:40 – 10:40

48.

Socha

Klaudia

piątek

8:40 – 9:40

49.

Stępniewska

Grażyna

piątek

9:40 – 10:40

50.

Sysiak

Beata

poniedziałek

13:15 – 14:15

51.

Szczepanowska 

Magdalena poniedziałek 14:05 – 15:00
52.

Tomaszewska

Marta wtorek 12:20 – 13:20
53.

Urban

Violetta środa 14:10 – 15:10
54.

Urbaniak

Beata  piątek 8:40 – 9:40
55.

Wosik

Urszula

środa

piątek

 8:50 – 9:35

13:15 – 13:50

56.

Woźniak

Kamilia wtorek 9:35 – 10:35
57.

Wróbel

Marcin środa 9:40 – 10:40
58.

Zakrzewska

Katarzyna czwartek 9:35 – 10:35

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok