Pracownicy szkoły

DYREKTOR:

mgr Izabela Kotkowska

WICEDYREKTOR:

mgr Małgorzata Czelusta

 

NAUCZYCIELE:

JĘZYK POLSKI

  • mgr Długiewicz Szymon
  • mgr Dolna Joanna
  • mgr Grygielska Marzena
  • mgr Jarentowska Renata
  • mgr Kucińska Joanna
  • mgr Matuszewska Małgorzata
  • mgr Sysiak Beata
  • mgr Urbaniak Beata

 JĘZYK ANGIELSKI

  • mgr Czelusta Małgorzata
  • mgr Dziedzic Monika
  • mgr Fietkiewicz Edyta
  • mgr Głowinkowska-Olczak Monika
  • mgr Kania Joanna
  • mgr Kęsikowska Katarzyna
  • mgr Kos Agnieszka
  • mgr Matysiak Agnieszka
  • mgr Pilarska Ewa
  • mgr Sobecka Monika

JĘZYK HISZPAŃSKI

  • mgr Tomaszewska Marta
  • mgr Wróbel Marcin

JĘZYK NIEMIECKI

  • mgr Kotkowska Izabela
  • mgr Morek-Herman Kamila

JĘZYK ROSYJSKI

  • mgr Janiak Adrianna

JĘZYK FRANCUSKI

  • mgr Haładyn Katarzyna

JĘZYK WŁOSKI

  • mgr Drozdowska Katarzyna

HISTORIA

  • dr Kozłowski Marek
  • mgr Lesień Agnieszka
  • mgr Pawlaczyk Paweł
  • mgr Torz Anna

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

  • dr Kozłowski Marek
  • mgr Lesień Agnieszka
  • mgr Pawlaczyk Paweł
  • mgr Torz Anna

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

  • mgr Długiewicz Szymon
  • dr Kozłowski Marek
  • mgr Pawlaczyk Paweł

WIEDZA O KULTURZE

  • mgr Majewska-Krzyżaniak Katarzyna

MATEMATYKA

  • mgr Kruszakin-Wągrowska Ewa
  • mgr Piotrowski Przemysław
  • mgr Sakowicz-Garsztka Grażyna
  • mgr Wosik Urszula

FIZYKA

  • mgr Piotrowski Przemysław

CHEMIA

  • mgr Pasek Aldona

BIOLOGIA

  • mgr Lesień Agnieszka
  • mgr Olejnik Violetta

PRZYRODA

  • mgr Pasek Aldona

GEOGRAFIA

  • mgr Kasprzycka Małgorzata
  • mgr Olek Alicja
  • mgr Socha Klaudia

INFORMATYKA

  • mgr Czempińska Żaneta
  • mgr Wcisły Leszek

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  • mgr Długiewicz Szymon
  • mgr Pawlaczyk Paweł

PODSTAWY KRYMINALISTYKI

  • mgr Pasek Aldona

PODSTAWY PSYCHOLOGII

  • mgr Dolna Joanna

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

  • mgr Dolna Joanna
  • mgr Wcisły Leszek

RELIGIA

  • mgr Czempińska Żaneta
  • mgr Matusiak Monika

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

  • mgr Dolna Joanna
  • mgr Jarentowska Renata

ZAJĘCIA OBRONNE

  • mgr  Kintzi Piotr

ZAJĘCIA PRZEDMEDYCZNO-STRZELECKIE

  • mgr Wcisły Leszek

ZAJĘCIA SPRAWNOŚCIOWE

  • mgr Kintzi Piotr
  • mgr Piętka Aleksandra

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • mgr Kintzi Piotr
  • mgr Matczak Dawid
  • mgr Piętka Aleksandra
  • mgr Pudełko Jarosław
  • mgr Szczepanowska Magdalena

PLASTYKA

  • mgr Fijołek Katarzyna
  • mgr Kucińska Joanna

MUZYKA

  • mgr Majewska-Krzyżaniak Katarzyna

DORADZTWO ZAWODOWE

  • mgr Morek-Herman Kamila

PEDAGOG

  • mgr Cabaj Katarzyna

BIBLIOTEKARZE

  • mgr Fijołek Katarzyna
  • mgr Sysiak Beata

 

PRACOWNICY OBSŁUGOWO-ADMINISTRACYJNI:

  • ZARYCHTA IZABELA – Główna księgowa
  • POLEWSKA AGNIESZKA - Referent do spraw księgowości
  • SŁAWIK MAŁGORZATA – Sekretarz szkoły
  • SZUREK MARTA – Referent
  • KĘDZIA MIROSŁAW - Konserwator
  • BALCER MARZENA
  • NAWROCKA ANNA
  • NOWAK EWA
  • SOBCZAK MAŁGORZATA
  • ZIELIŃSKA ANNA

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok