Home
images/Files/Aktualnosci/zwierzoluby/Konkurs_-_plakat_baner.jpg

Dziennik

Wolontariat

top wolontariat

Absolwenci

top absolwenci

Teatr na Widoku

KKI 2018/2019

6 grudnia 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole mikołajki.

W piątek, 30 listopada 2018 r. kolejny już raz w tym roku wybraliśmy się do Publicznego Przedszkola nr 19.  

W dniach 13–22 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się cykl wspaniałych warsztatów nt. emocji pod kierunkiem pani psycholog Karoliny Buszkiewicz. Jest to bardzo ważny temat, w szczególności dla młodych ludzi u progu dorosłości.

Dnia 21 listopada 2018 r. w ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kaliszu.

20 listopada 2018 r. uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego po raz kolejny zachęcali widownię do przeczytania wybranej pozycji literatury brytyjskiej i amerykańskiej podczas konkursu Booktalking organizowanego przez II LO w Poznaniu. Do konkursu zgłosiły się 23 zespoły z całej Wielkopolski. Uczestnicy oceniani byli przez profesjonalne jury w składzie:  prodziekan do spraw studiów niestacjonarnych i podyplomowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, przedstawiciel Wydawnictwa Pearson oraz doradczyni metodyczna Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok