Inspektor danych osobowych

Dziennik

Wolontariat

top wolontariat

Absolwenci

top absolwenci

Teatr na Widoku

KKI 2019/2020

3 grudnia jest Światowym Dniem Osób Niepełnosprawnych, a 5 grudnia obchodzi się Światowy Dzień Wolontariusza.

W środę w naszej szkole odbyło się przedstawienie "Na niby...", w którym aktorami byli wolontariusze oraz osoby niepełnosprawne i ich rodziny należące do grupy sportowo-kulturalnej "Misz-masz", która została założona przez pana Marka Zasiadłego - tatę naszej uczennicy Justyny z kl. 3ac.

Członkowie grupy spotykają się w domu Państwa Zasiadłych oraz na lokalnych łąkach, boiskach, by wspólnie spędzać czas - celebrować imieniny, urodziny, rozgrywać potyczki sportowe... Celem grupy jest integracja osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi. Przedstawienie miało ukazać postawy społeczne wobec różnych form niepełnosprawności oraz uświadomić, że każdy jest człowiekiem, któremu należy się szacunek i wsparcie w trudnej chwili. 

Sztuka wywołała wiele wzruszeń i łez. Na zakończenie - zebrani uczniowie i misz-maszowcy wspólnie odśpiewali piosenkę z filmu:„Misz-masz czyli kogel mogel”- ulubioną piosenkę Sary - jednej z uczestniczek przedstawienia „Szukaj mnie”. 

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok