Dyżury nauczycieli

Lp

Nazwisko i imię

dzień i godzina

1

Chołuj Paweł - matematyka

czw. 8.50-9.35

2

Bojda Lucyna – matematyka

śr. 7.30-7.55, czw. 8.25-8.45

3

Czelusta Małgorzata – j. angielski

śr. 12.30-13.15

4

Czempińska Żaneta – religia

pon. 11.35-12.20

5

Długiewicz Szymon – j. polski,

czw. 9.40-10.25

6

Dolna Joanna – wicedyrektor, j. polski, podst.psychologii

codziennie, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

7

Drozdowska Katarzyna – j. włoski

czw. 10.50-11.35

9

Głowinkowska-Olczak Monika –
j. angielski

pon. 9.40-10.25

10

Janiak Adrianna – j. rosyjski

czw. 10.50-11.35

11

Jarentowska Renata – j. polski

śr. 8.00-8.45

12

Kasprzycka Małgorzata – geografia

pon. 7.30-8.00

13

Kęsikowska Katarzyna – j. angielski

pon. 8.00-8.45

15

Kos Agnieszka – j. angielski

pt. 8.00-8.45

16

Kotkowska Izabela – dyrektor,
j. niemiecki

codziennie, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

17

Kozłowski Marek – historia, wos

pon. 8.50-9.35

18

Kucińska Joanna – j. polski

pon. 8.00-8.45

19

Lesień Agnieszka – historia, biologia, przyroda

czw. 13.20-14.05

21

Matusiak Monika – religia

pon. 14.10-14.55

22

Matuszewska Małgorzata – j. polski

śr. 8.50-9.35

23

Beata Sieradzka – j.niemiecki

pon. 9.30-10.00

26

Nowicka Agnieszka - j. hiszpański

czw. 11.35-12.20

27

Pasek Aldona – chemia. podst.kryminalistyki

pt. 8.45-9.30

28

Pawlaczyk Paweł –historia, wos

czw. 8.50-9.35

29

Piętka Aleksandra – wychowanie fizyczne

wt. 10.40-11.25

30

Pilarska Ewa  – j. angielski

pon. 13.20-13.40, czw. 13.20-13.45

31

Piotrowski Przemysław – fizyka, informatyka, przyroda, matematyka

pt. 8.50-9.35

32

Pudełko Jarosław – wychowanie fizyczne

śr. 10.40-11.35

33

Rygas Andrzej – wychowanie fizyczne

pt. 10.40-11.25

34

Sakowicz-Garsztka Grażyna - matematyka

wt. 7.30-8.00, śr. 7.30-8.00

35

Sobecka Monika – j. angielski

pon. 9.40-10.25

36

Socha Klaudia – geografia

śr. 8.50-9.35

37

Szczepanowska Magdalena – wychowanie fizyczne

śr. 11.35-12.20

39

Tomaszewska Marta – j. hiszpański

wt. 8.50-9.35

40

Torz Anna – historia, wok

wt. 11.45-12.20

41

Tylak Joanna – j. angielski

pt. 10.25-11.35

42

Urbaniak Beata – j. polski

czw. 7.30-8.00, wt. 7.30-8.00

43

Wcisły Leszek – edb, zajęcia przedmedyczne, informatyka, rys.tech.

wt. 13.20-14.05

44

Olejnik Violetta - biologia

wt. 9.40-10.25

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok