Home
images/banners/1_prezentacja_11_05_20_mg_s_1.jpg

Dziennik

Wolontariat

top wolontariat

Absolwenci

top absolwenci

Teatr na Widoku

KKI 2019/2020

listopadzie 2017 roku uczniowie IV LO zbierali ubrania (szczególnie zimowe) z przeznaczeniem na akcję "Wieszak" organizowaną przez "Przystanek Romeks". 

Zebrano i zapakowano 5 wielkich pudeł i 2 mniejsze kartony i dostarczono do organizacji 27 listopada. Członkowie Klubu Wolontariusza dziękują nauczycielom, uczniom i ich rodzicom za znalezienie czasu na przegląd szafy i podarowanie ubrań na akcję "Butik zimowy".

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok