Home
images/banners/1_prezentacja_11_05_20_mg_s_1.jpg

Dziennik

Wolontariat

top wolontariat

Absolwenci

top absolwenci

Teatr na Widoku

KKI 2019/2020

29 października 2017r. uczniowie naszej szkoły: Karolina Caruk, Eryk Figiel, Maria Nawrocka oraz Julia Kłos współorganizowali "Bieg Tulipanów" w ramach projektu "Sprawni Niepełnosprawni". 

Uczniowie pod opieką p. Joanny Dolnej pracowali w biurze Charytatywnego "Biegu Tulipanów", który odbył się z ich inicjatywy pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Kalisza p. Grzegorza Sapińskiego. Uczestnicy zgłaszali się przez portal: www.foxter-sport.pl, rejestrowali się w namiocie Biura Biegu, a potem określali ilość przebiegniętych kilometrów. Biegaczami były osoby w każdym wieku, w tym: niepełnosprawni, a także czworonogi. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu "Zwolnieni z teorii", a dochód przeznaczono na Środowiskowy Dom Samopomocy "Tulipan" z Kalisza.
Niestraszna uczestnikom i pomocnikom była pogoda, bo cel był szczytny.
Zapraszamy innych do Klubu Wolontariusza.

Linki do publikacji:

https://www.calisia.pl/articles/bieg-tulipanow-pobiegli-charytatywnie-w-parku-miejskim-zdjecia?photo=59f5bda270726901d2335600&theatre=true#gallery

http://www.rc.fm/news/kalisz-bieg-tulipanow.html

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok