Home
images/banners/1_prezentacja_11_05_20_mg_s_1.jpg

Dziennik

Wolontariat

top wolontariat

Absolwenci

top absolwenci

Teatr na Widoku

KKI 2019/2020

Jak ważna jest wiedza na temat dróg zarażenia się wirusem HIV i czym to grozi, mogli się przekonać pasażerowie KLA linii autobusowej nr 11. Uczennice klasy 1 B_E dnia 1 grudnia rozwieszały plakaty, przyczepiały czerwone wstążki - symbol świadomości o HIV/AIDS, rozmawiały z pasażerami.
A były to: Aleksandra Szmyt, Wiktoria Ratajczak, Paulina Rajca, Klaudia Benedyczak. 
Akcja została przygotowana przez Zarząd Rejonowy PCK w Kaliszu. Dziewczęta są członkiniami Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką Pani Joanny Dolnej.

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok