Home
images/banners/1_prezentacja_11_05_20_mg_s_1.jpg

Dziennik

Wolontariat

top wolontariat

Absolwenci

top absolwenci

Teatr na Widoku

KKI 2019/2020

W sobotę 25 maja w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Charytatywny Festyn Rodzinny "Dłonie Pełne Dobra" zorganizowany przez przedstawicielki firmy Mary Kay. Festyn był świetną okazją do zaproszenia mieszkańców Kalisza do wspólnej zabawy (również z naszymi uczniami) oraz zebrania funduszy na budowę ośrodka pomocy dla osób niepełnosprawnych, który ma w planach Fundacja "Nowa Nadzieja" z Kalisza. 

Niepełnosprawni będą mieć okazję dokształcać się w ośrodku pracy o profilu warsztatów terapii zajęciowej, mieszkać w specjalnych mieszkaniach chronionych i mieć zapewnioną całodobową opiekę. Podczas festynu nasi uczniowie pomagali w zapraszaniu mieszkańców osiedla i gości do wspólnej zabawy (np. Gabrysia Błaszczyk z kl. 2c) i malowali dzieciom buziaki (Marta Mirek z kl. 1 B1). Na imprezie pojawiła się nasza absolwentka - stylistka Sylwia Olejnik, która doradzała jak mądrze i modnie się ubrać. Każdy mógł skorzystać z porady dietetyczki, wizażystki, dekoratorki wnętrz i ozdób weselno-imprezowych; zrobić makijaż i wypielęgnować dłonie, a także zakupić kosmetyki dobrej jakości.

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok