Home
images/banners/1_prezentacja_11_05_20_mg_s_1.jpg

Dziennik

Wolontariat

top wolontariat

Absolwenci

top absolwenci

Teatr na Widoku

KKI 2019/2020

3 października 2018 r. w naszym liceum po raz kolejny zorganizowano akcję honorowego oddawania krwi.

Wzięła w niej udział młodzież klas trzecich oraz pełnoletni uczniowie klas drugich. Uczniowie oddali honorowo krew w Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Kaszubskiej 9. W sumie oddano 6,8 l krwi.

Wszystkim dawcom serdecznie dziękujemy za udział oraz chęć podzielenia się tym, co najcenniejsze!

Dzięki dobroci Waszych serc każdego dnia ratujemy zdrowie i życie drugiego człowieka! 

Akcję zorganizowały: p. Renata Majewska oraz p. Aleksandra Piętka

 
 
 
 
 
 
 

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok