Home
images/banners/1_prezentacja_11_05_20_mg_s_1.jpg

Dziennik

Wolontariat

top wolontariat

Absolwenci

top absolwenci

Teatr na Widoku

KKI 2019/2020

Uczennice klasy 1 D w dniach 7-8 grudnia wzięły udział w zbiórce kwestarskiej na terenie kaliskich marketów "Czerwonokrzyska Gwiazdka". Nakłaniały przypadkowych przechodniów do wrzucenia do puszki choć grosika przeznaczonego na paczki świąteczne dla dzieci z uboższych rodzin.


A były to: Klaudia Karska, Paulina Owczarek, Marta Symenko, Wiktoria Macikowska, Natalia Gaj, Natalia Płuciennik


Akcja została przygotowana przez Zarząd Rejonowy PCK w Kaliszu. Dziewczęta są członkiniami Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką p. J.Dolnej.

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok