Home
images/Poranek_Wigilijny/IMG_20191220_075840.jpg

Dziennik

Wolontariat

top wolontariat

Absolwenci

top absolwenci

Teatr na Widoku

KKI 2018/2019

W środę, 20 lutego 2019 r. w Ośrodku Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji odbyło się uroczyste podsumowanie 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. IV LO z imponującym wynikiem!

Dyrektor OSRiR, a zarazem szef kaliskiego sztabu WOŚP-u - p. Mirosław Przybyła zapoznał wszystkich obecnych z kwotą, którą udało się  zebrać w tym roku. Kalisz i podległe mu sztaby zebrały ponad 340 tys. złotych.

Pomimo niekorzystnych czynników takich jak fakt, że finał odbył się w niedzielę niehandlową, wolontariusze wykazali się jak zawsze niezwykłym zaangażowaniem. Zbiórka trwała od rana do późnych godzin wieczornych.

Doceniono podsztaby i organizacje, które zebrały największe kwoty. Spośród kaliskich szkół bezkonkurencyjne okazało się nasze liceum. Wolontariusze z Paderewskiego zgromadzili ponad 13 tys. złotych!

W ramach podziękowania, reprezentantki z klasy 2c: Karolina Gruszczyńska i Amanda Rajch pod opieką p. Renaty Jarentowskiej odebrały dyplom z rąk wiceprezydentów: Grzegorza Kulawinka i Mateusza Podsadnego.

Tradycyjnie spotkanie zostało uwieńczone słodkim poczęstunkiem.

Tekst opracowała: Karolina Gruszczyńska

Nasza szkoła

Szkoła latem

Nasza szkoła w obiektywie

Wydarzenia

Teatr na Widoku

Wydarzenia w naszej szkole

Jednorazowe i cykliczne
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok